TopRun.es - XXXIII Cursa Popular de Polinyà 2020 - Listado de inscritos

Listado inscritos XXXIII Cursa Popular de Polinyà



Inscripción confirmada
Preinscripción pendiente de pago

Modalidad MINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010): 20 inscritos.

Modalidad CURSA ALEVÍ anys (2009-2008): 11 inscritos.

Modalidad CURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004): 5 inscritos.

Modalidad CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans): 100 inscritos.

Acceso gestión de inscripciones


Categoría
DorsalApellidosNombreSexoCategoríaClubModalidadEstado
DorsalApellidosNombreSexoClubModalidadEstado
AGUILAR IRIGARAYROBERTM10km-Sènior MTHREE COLORSCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
AGUILAR RODRIGUEZNORAF500m-Prebenjamí FTHREE COLORSMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
ALBA MAYANDIASERGIOM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ALBA NIETOMARIOM500m-Prebenjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
ALBA NIETOCARLAF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
ALBACETE HERRERAANGELESF10km-Veterà FUNIT_TEAM (METASPORT)CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
AMARO AGUILERAANAF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ANDREO GARCIAFERNANDOM10km-Veterà MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ANGUS DOMINGOJUANM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ANGUS PERALTAJOANNA MARIAF500m-Prebenjamí FINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
ARNALDO GARCIAMIGUELM10km-Veterà MCLUB BOXEO SABADELLCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
AZAÑON JOVANIHUGOM500m-Prebenjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
AZAÑON JOVANICLAUDIAF1800m-Infantils FINDEPENDIENTECURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004)
AZAÑON VALBUENAJOSE ANTONIOM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
AZOR TORREGROSAANAF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BALAGUEMIREIAF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BARBOSA VIDALPABLO GOARM10km-Veterà MJ.A. MONTCADACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BEJARANO LOPEZANGELM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BEJARANO RAYOLEYREF500m-Prebenjamí FINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
BEJARANO RAYOAINAF1800m-Infantils FINDEPENDIENTECURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004)
BENITEZ LOPEZMARTAM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BOLIVAR RODRIGUEZNARCISOM10km-Veterà M.CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
BUENAÑO GARCIACRISTINAF10km-Veterà FLAS FORESCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CACERES BENITEZMARICELF10km-Sènior FMONODEBURRACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CALLEJEROALBERTM10km-Sènior MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CAMACHOEVELYNF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CASTAÑOJOSE LUISM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CASTELLANO CARRASCOCARLOSM10km-Sènior MCLUB TRIATLO SABADELLCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CASTILLA GARCIAJORDIM10km-Veterà MCORREDORS POLINYACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CASTILLO MARTINXAVIERM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CASTRO TORRESLAURAF10km-Sènior FCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CESPEDES LACAMARTINM10km-Màster MAMOQUE???CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CORONADO NICOLASFRANCISCOM10km-Veterà MWOLVESCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
CORONADO SIERRAROGERM500m-Prebenjamí MWOLVESMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
CORONADO SIERRABERTAF500m-Prebenjamí FWOLVESMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
CUESTA HORTELANOCRISTINAF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
DE LA CRUZ PINOARANM500m-Benjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
DE LA CRUZ PINOAINAF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
DE LA CRUZ ROLDANDAVIDM10km-Veterà MINDEPENDENTCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
DEL CAMPO SANCHEZJUANAF10km-Màster FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
DOMINGUEZ MONTIELCRISTOBALM10km-Veterà MCLUB ATLETIC CALDERICURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
DURANGO RECUENCOOSCARM10km-Veterà MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
EL HANNACH TLIGUIMOHAMED LARBIM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ESCRIBANO CASAJUANANILM700m-Aleví MFUTBOL SALA POLINYACURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
ESCRIBANO CASAJUANAYERAYM1800m-Infantils MOAR GRACIA SABADELLCURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004)
ESCRIBANO JALDOJOSE ANTONIOM10km-Veterà MFLEXOR TRAIL TEAMCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
FERRER CANTALISIDREM10km-Màster MLEYETANACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
FONSECA RIBASPOLM700m-Aleví MAT CERDANYOLACURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
FONSECA RIBASEMMAF500m-Prebenjamí FCB CERDANYOLAMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
FONT FIGUERASJOANM10km-Veterà MC.N.SABADELLCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
FURIO VALLEBIELM500m-Benjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
GOMEZCHECHUM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GOMEZ CABRERAALBAF700m-Aleví FCLUB PATI POLINYACURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
GOMEZ ROJOENRIQUEM10km-Sènior MCLUB ESPIRITU BUENO ESPORTSCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GONZALEZ SUAREZLAURAF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GORDONMONICAF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GUADALAJARA CABRERALEIREF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
GUERREROALBERTOM10km-Veterà MCORRECATAGAFOCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GUERRERO MORALESEDUARDOM10km-Veterà MCORRECATAGAFOCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GUERRERO SANCHEZDAVIDM10km-Sènior M0,0CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
GUZGATUDOREL DANIELM10km-Sènior MUNIT TEAMCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
JIMENEZ LOZANOCARLOSM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
JIMENEZ TEROLCLAUDIAF500m-Prebenjamí FINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
JIMENEZ TEROLPAULAF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
LARA BENJUMEAJOSE LUISM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
LOPEZ GARCIAMARIOM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
LOPEZ MARTINEZMARCALM10km-Màster MMAIMAKANSUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MARQUEZ GONZALEZMIGUELM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MARTI CACERESNURIAF10km-Veterà FINDECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MASCARO TORRASSALVIM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MEDEL GRIFOLMARTAF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
MEDEL ZAMORAJOAN PEREM10km-Màster MCAIXA SABADELLCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MOLINA GUISADORAULM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MOLINA HORTALLORENZOM10km-Màster MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MOÑINO ALBACETEALEXM500m-Prebenjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
MOÑINO SERENADANIELM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MORENO CANOANTONIO FCO.M10km-Sènior MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MORENO MORALESJOSE LUISM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MORENO PELIGROOSCARM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
MUÑOZ CONDEJOSE FRANCISCOM10km-Veterà MC.A. MOLLETCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
NUÑEZ PEÑAJONATHANM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
OLMO RODRIGUEZJAIMEM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
OLMO VARELAELOIM500m-Prebenjamí MFS POLINYAMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
ORIA ASENSIOSERGIOM10km-Veterà MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ORTEGAEVARISTOM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ORTEGA MICOLAUCESARM10km-Veterà MRUNATICSCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
OSUNA CRUZMARIAF10km-Sènior FINDEPENDIENTEMENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
OTERO AGUILERAJUANM10km-Veterà MOTERORUNNCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
OTERO DOMINGUEZDENNISM700m-Aleví MOTERORUNNCURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
OTERO DOMINGUEZAINHOAF1800m-Cadets FOTERORUNNCURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004)
PAREJA FRANGANILLOROCIOF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PARRA FERNANDEZSANDRAF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PASTOR COMADAVIDM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PASTOR COMAJORDIM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PEDRERO PARDOMONTSEF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PEÑA RODRIGUEZNEKANEF500m-Prebenjamí FINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
PEREZ COBOSRAULM10km-Sènior MUNIT_TEAM ( METASPORT)CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PEREZ MORALAROAF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PINTOR COCAVICTORM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PINTOR LEIVAEIREF500m-Prebenjamí FINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
PINTOR LEIVAIKERM700m-Aleví MINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
POLO CLAVEJANM500m-Benjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
POLO CLAVEJULIAF700m-Aleví FINDEPENDIENTECURSA ALEVÍ anys (2009-2008)
PRATS MORILLAJOANM10km-Sènior MCLUB ATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PUJOL BENETGERARDM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PUJOL MATEOIVANM10km-Veterà MCORREDORS.CATCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
PUJOL NAVARROMIRIAMF1800m-Infantils FUNIO COLOMENCA D’ ATLETISMECURSA INFANTIL-CADET anys (2007-2006) i (2005-2004)
PUJOL NAVARROPOLM500m-Benjamí MCEIP PRACTIQUESMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
RAMOS BARCENAANA MARF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
RAMOS PEREZJAVIERM10km-Veterà MMONODEBURRACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
REQUENA MORALESJAVIM10km-Veterà MUNT_TEAM (METASPORTS)CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
RIOS GOMICIALYDIAM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ROBLES NAVARRONURIAF10km-Sènior FUNIT_TEAM (METASPORTS)CURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ROBLES ROSILLOCARLOSM10km-Veterà MCORREDORS POLINYACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ROJO GOLGAF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ROMERA ORTILLESESTEBANM10km-Veterà MKM+KMCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ROSDEVALL VILLARREALSEBASTIAM10km-Màster MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
SANTIAGO JIMENEZDANIELM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
SANTIAGO LORAIVANM500m-Benjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
SANTIAGO LORAERICM500m-Benjamí MINDEPENDIENTEMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
SERRANO GARRIDOPJOSEM10km-Màster MATLETIC PALAUCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
SOPENA MONLEONANA MARIAF10km-Màster FBMP POLINYACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
SURINYACH CABRERAJOSEPM10km-Màster MINDEPENDENTCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
SURINYACH CLAVERIAJOELM10km-Sènior MINDEPENDENTCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
TALAVAN RAMOSRAFAM10km-Veterà MMONODEBURRACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
TALAVAN RAMOSJOSE LUISM10km-Veterà MMONODEBURRACURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
TEROL DEL CAMPOELISABETF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
TOMAS CAMPOYRUTHF10km-Veterà FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
TORRES MARTINDANIM10km-Sènior MC.A. SPIRIDONCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
VALENCIA ENRIQUEZMARINAF500m-Benjamí FUCAMINI CURSA anys (2012-posteriors) i (2011-2010)
VAQUER RICARTJOANM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
VERGES ROURAMARCM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
VIDAL CALASANZIGNASIM10km-Veterà MRUNATICSCURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
VIÑOLAS CALLEJACARLOS ARLETM10km-Sènior MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
WU ZHANGHUI LEIF10km-Sènior FINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)
ZAMORA GARCIA DE LA SERRANAJESUSM10km-Veterà MINDEPENDIENTECURSA GRAN anys (nascuts l’any 2000 o abans)